Consimpex Consulting | Import | Export

Działamy z sukcesami na rynku
międzynarodowym oraz krajowym
od 1999 r.

Działania Marketingowe

Udział w Miedzynarodowych Targach Spożywczych Polagra - Food 2008 w Poznaniu, które odbyły sie w dniach 15 - 18 września 2008 r.

Na targach poznańskich oprócz znanych już polskim klientom asortymentów herbat z kolekcji Chelton i Brizton, zostały zaprezentowane nowe pozycje herbat w ekskluzywnych metalowych opakowaniach Chelton Silver, Gold, Premium oraz Brizton Assorti Winter Faily - Tales/Zimowa Baśń i Winter Faily - Tales/Zimowa Baśń w ekskluzywnym metalowym opakowaniu, które mogą być bardzo dobrym prezentem imieninowym, okazjonalnym dla naszych bliskich oraz partnerów handlowych.

Firma Consimpex wraz z partnerem włoskim Costadoro zaprezentowali po raz pierwszy kolekcję kaw Costadoro idealnie pasujacych do przygotowania wyśmienitego espresso italiano. Propozycje kaw włoskich Costadoro skierowane są do klienta indywidualnego jak i Gastronomii.

stoisko targowe Costadora

stoisko targowe Consimpex

nowe metalowe opakowanie herbaty Cheltone

nowe zimowe opakowanie herbaty Brizton

Udział w Międzynarodowych Targach Spożywczych "Prodexpo 2006" w Moskwie w dniach 13 - 17 lutego 2006 r.

Na targach były zaprezentowane nowe herbaty z kolekcji Chelton. Herbata Earl Grey 100 saszetek, Herbata Angielska Elitarna 25, 100 saszetek i 100 g itp.
Konkurs "Krzesło Roku 2005 r.", przeprowadzone w dniu 13 lutego 2006 r., w którym główną nagrodę otrzymał Rafal Blechacz, zdobywca głównych nagród w Konkursie Chopinowskim. Otrzymał od nas wielki kosz herbat z kolekcji Chelton.
Firma aktywnie bierze udział i sponsoruje przedsięwzięcia organizowane przez magazyn The Warsaw Voice, takie jak:

Inwestorski Tor Przeszkód VIII, przeprowadzony w dniach 7 - 8 grudnia 2005 r. w Hotelu Sofitel Voctoria w Warszawie.

Konferencja poruszała tematy związane z rynkiem nieruchomości:
planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, prawo budowlane, ochrona środowiska, Inwestycje infrastrukturalne o znaczeniu państwowym.

Udział w Targach IFE 2005 w Warszawie, 19 - 21 kwietnia 2005 r.

Oprócz stałego asortymentu towarowego, partnerom handlowym oraz klientom zostały zaprezentowane nowe gatunki z kolekcji herbat Chelton. Firma wychodząc naprzeciw gustom klientów wprowadza na rynek nowe herbaty o różnych wyszukanych smakach. Np. herbaty czarne o smaku poziomki, zielone z cytryną, Szkocie Sniadanie i inne.

Polagra 2004

Udział w Międzynarodowych Targach Przemysłu Spożywczego w Poznaniu "Polagra - Food 2004" w dniach 21 - 24 września 2004 r.

Na wystawie została zaprezentowana partnerom handlowym oraz klientom szeroka gama herbat z kolekcji Chelton. Przedstawiona gama asortymentowa herbat cieszyła sie dużym zainteresowaniem partnerów handlowych oraz klientów. Pomimo dużej prezentacji i podaży herbat na rynku spożywczym, wciąż jest duża rzesza klientów poszukująca herbat wysokiej jakości, jakości potwierdzonej przez niezależne podmioty certyfikacyjne. Herbaty z kolekcji Chelton posiadają Złoty Certyfikat jakosci, są herbatami specjalnie selekcjonowanymi i testowanymi przez najlepszych kiperów herbat.

Polagra 2004

Firma aktywnie także bierze udział w prezentacjach i degustacjach herbat z kolekcji Chelton, Brizton oraz Kaw Costadoro, które są organizowane w placówkach naszych partnerów handlowych jak: Supermarkety "Piotr i Paweł", Supermarkety "Stokrotka Premium", Supermarkety "Alma", Hale Targowe, itp.

Wspieramy także inne kulturalne przedsięwziecia.